×
 • Showbiz
 • Show

  U tha se tradhtoi Loredanën- Mozzik jep përgjigjen e prerë

  Insajderi
  24 June 2024 - 22:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Reperi Mozik këto ditë mori gjithë vëmendjen me romancën e tij që ka krijuar me Lotina Hazirin.

  Ai publikoi disa biseda me Lotinen të krijuara vite me parë, pas këtyre bisedave ndjekësit aluduan se ai tradhtoi Loredanën para shumë vitesh.

  Andaj kjo nuk është e vërtetët pasi Mozzik u arsyetua sot më shumë së kurrë.

  Ai postoj këngën ‘Dhelpër dinake’ pasi ia dedikoj Loredanës duke treguar dhe datën e sakët.

  Pra Mozzik iu arsyetua për tradhti Loredanës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark