15:59 - 18 Tetor 2020

Pas kaq shumë muajsh të izoluar, çifti simpatik Marina Vjollca dhe Getoar Selimi iu rikthyen udhëtimeve megjithëse situata është ende tepër delikate.

Në rrjete sociale, ata treguan se udhëtuan drejt Milano-s së Italisë dhe teksa të gjithë mendonim se ky ishte një udhëtim për qejf, në fakt e paska pasur një qëllim!

Marina ka takuar stilisten e famshme Elisabetta Franchi, ndërsa ka ndarë edhe një lajm të bukur me fansat e saj.

Moderatorja është bërë zyrtarisht ambasadore e firmës së Franchi-t dhe s’mund të ishte më e lumtur se kaq.

Në një postim në Instagram, Marina shkruan e emocionuar:

“Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it.”