21:22 - 28 Mars 2023

Edicioni i Big Brother Albania ka nisur me lajmin për vdekjen e rojes së Top Channel, Pal Koka.

Më i prekuri nga banoret ka qenë Luizi i cili tha se e ka njohur rojën në fjalë.

“Unë e kam njoft rojën, e di nga emri. Akt makaber , kur goditet fjala e lire është nuk e di si ti vë emër se akt terrorist është mund të them që mund te ia dalim duke dhëne force njeri tjetrit dhe me mbështetjen tuaj”, tha Ejlli sonte në BBVA