×
 • Sport
 • Sport

  United interesohet për Ever Banegan

  Insajderi
  07 February 2016 - 12:07

  Manchester United ka hyrë në garë për Ever Banegan. Mesfushori i Sevillas, Ever Banega është një nga futbollistët më të kërkuar në Evropë, pas paraqitjeve të mira këtë edicion.

  Argjentinasi tashmë është edhe në radarin e Manchester Unitedit, skuadër kjo që po kërkon një mesfushor, shkruan Fichajes.net.

  Për Banegan janë të interesuara edhe tri skuadrat e mëdha italiane, Juventus, Inter dhe Milan.

  Banega verën e ardhshme do të jetë futbollist i lirë, pasi i skadon kontrata dhe ende nuk ka vendosur të vazhdojë kontratën me skuadrën spanjolle.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark