×
 • Sport
 • Sport

  US Open nuk anulohet, do të luhet pa tifozë dhe nën masa të rrepta sigurie

  Insajderi
  18 June 2020 - 15:31

  Turneu i Madh i Shteteve të Bashkuara US Open do të mbahet rregullisht sipas kalendarit të planifikuar, por pa praninë e spektatorëve. Grand Slam-i i tenisit do të zhvillohet kështu pikërisht në datat e përcaktuara në Flushing Meadows, por me dyer të mbyllura dhe nën një regjim të fortë masash shtrënguese. Lexo më shumë 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark