×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Ushtari humb ndjenjat gjatë një parade

  Insajderi
  23 May 2016 - 12:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një ushtar ka humbur ndjenjat gjatë paradës në nder të 300 vjetorit të krijimit të regjimentit “Light Dragoons”.

  Momenti fatkeq i ushtarit britanik nuk i ka shpëtuar aparateve fotografik të gazetarëve, por edhe personave të tjerë të pranishëm, duke u përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale.

  Regjimenti i Kalorësisë së Ushtrisë Britanike po marshonte me kuaj dhe tanke në Garnizonin e Catterick, kur ushtari ka rënë pa ndjenja.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark