17:43 - Sot

Ledri Vula, ndan postime të shumta me Poem i cili merr komente të shumta nga ndjekësit e tij dhe fansat.

Së fundmi, rep-artisti i hitit ‘1 gotë për ty’ ka publikuar një moment bashkë me vajzën derisa shihet duke e mbajtur në krahë.

“E a vonohesh sonte n’koncert?”, ka shkruar reperi në përshkrim të imazhit kinse Poem ia ka parashtruar atë pyetje.

Pëndryshe, Ledri Vula ka qenë tejet i zënë me mbremje muzikore javët e fundit.