×
 • Sport
 • Sport

  Van Gaal mëson sot të ardhmen e tij tek United

  Insajderi
  23 May 2016 - 11:33
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Lous van Gaal ndodhet në qendrën ku Manchester United mban stërvitjet, ndërsa aty pritet që edhe të mësoi lajmin nëse do të jetë trajner i United edhe për një stinor.

  Holandezi priu “Djajtë e Kuq” në triumfin në Kupën FA, por duket se kjo nuk i ka mjaftuar drejtuesve të klubit.

  United nuk arriti që të zë një vend në katërshen e parë të Premier Ligës, për të siguruar Ligën e Kampionëve, shkruan Goal.

  Ai pritet që të zëvendësohet nga Jose Mourinho, i larguar nga Chelsea vitin e kaluar dhe aktualisht I papunë./Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark