18:21 - 30 Qershor 2022

Për rreth një orë në Teatrin Kombëtar, të enjten pasdite qëndroi arkivoli i producentes Vjosa Berisha, ku qytetarë, miq e dashamirë, kanë bërë homazhe në nderim të jetës dhe veprimtarisë së producentes.

E ndjera u përcoll edhe në banesën e fundit dhe Prive sjell fotografi nga ceremonia e varrimit.