×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Vdes infermierja e njohur kosovare

  Insajderi
  25 February 2024 - 14:52
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ka vdekur infermierja e pensionuar Zyrafete Shehu.

  Kështu ka njoftuar Oda e Infermierëve, Mamive dhe Profesionistëve tjerë Shëndetësor të Kosovës.

  Ajo kishte punuar si infermiere në Klinikën e Neonatologjisë.

  I shprehim ngushëllime të sinqerta familjes Shehu dhe gjithë kolegëve me të cilët punoi znj. Zyrafete Shehu.”, është thënë në postimin e tyre.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Botë
  21 April 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark