17:39 - 16 Gusht 2022

Ka vdekur poeti, Naim Fetaj, nga fshati Strellc i Epërm i Deçanit.

Lajmin e ka konfirmuar kryetari i komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj.

“Me pikëllim të thellë morëm lajmin për ndarjen nga jeta të poetit Naim Fetaj nga fshati Strellc i Epërm. Ngushëllimet më të sinqerta familjes Fetaj dhe gjithë atyre që e njohën”, ka shkruar ai.

Tags: