21:05 - 23 Janar 2023

Sonte është prime i radhës në BBVK, ku ka filluar me disa surpriza që në fillim.

Vedat Bajrami dhe Anita Haradinaj janë opionistë primen e sotëm.

Modelja Afërdita Paqarada ka treguar se pse u largua nga roli i saj si opinioniste e Big Brother.

Derisa për Olti Currin nuk dihet pse nuk është sonte në BBVK.