×
 • Showbiz
 • Show

  Vedati nga Dubai “ironizon” Xhulin: Fillova me Golf 2-sh, tash pe pres sheikun me G-Class

  Insajderi
  15 April 2023 - 20:33

  Ish konkurrentët e Big Brother Kosova, Vedati dhe Xhuli kanë qenë kryefjala e shtëpisë më të famshme.

  Dyshja ka pasur debate të ashpra me njëri-tjetrin.

  Ndër debatet më të shpeshta të tyre ishte heroizmi në luftën e fundit në Kosovë, ku në darkën e të nominuarve Vedati e kishte quajtur Xhulin “komandate të Dubait”.

  Pas kësaj deklarate Xhuli u revoltua shumë dhe nxiti debate brenda dhe jashtë shtëpisë.

  Pas daljes nga shtëpia Vedati aktualisht po qëndron në Dubai, me anë të një postimi në Instagram ai e ironizojë Xhulin.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark