×
 • Showbiz
 • Show

  Vëllai i Madh ka një sfidë shumë interesante për banorët

  Insajderi
  15 February 2023 - 20:57

  “Vëllai i Madh” sot e ka një sfidë më ndryshe për banorët e Big Brother Vip Kosova.

  Ata do të realizojnë emisionet e Klan Kosovës, Rubikonin, Orën e Pasdites dhe Lajmet.

  Për këtë gjë banorët menjëherë i kanë filluar përgatitjet.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark