×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Vesa nxjerr zbuluar produksionin, tregon ‘sekrete’

  Insajderi
  27 February 2024 - 12:41
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  E elemimuara e natës së shtunë pas Albit ishte Arta dhe më të lënduarat ishin shoqet e saj,Rike dhe Vesa.

  Arta pasi mori kohën e saj, shkroi në Instagram një mesazh të gjatë falënderimi dhe itinerari duke zbuluar planet e saj.

  Video/ Nga e di Vesa çfarë ka ndodhur jashtë shtëpisë

  Një video e Vesës po bën xhiron e rrjetit ku ajo duke folur me Sara.K thotë:”Po,ajo deri dje ka qënë në Tiranë edhe tani është në Kosovë,po e shijon.I ka falenderuar krejt fansat përmes rrjeteve sociale që e kanë ndjekur,që e kanë suportuar..”

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark