×
Show

Veshjet që ranë në sy të kritikëve në Oscar

Insajderi
29 February 2016 - 15:11
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Si çdo herë, edhe këtë vit mediet roze dhe stilistë të ndryshëm kanë krijuar listën e yjeve botërore të cilët kanë kritikuar mysafiret e ndryshëm për paraqitjen e tyre në petkun e kuq të gala mbrëmjes Oscar.

Whoopi Goldberg, Heidi Klum dhe Reese Witherspoon, janë disa nga emrat ku veshja e tyre është cilësuar si veshje jo e duhur për këtë mbrëmje.

Aktorja Whoopi Goldberg kishte veshur një fustan të zi saten të krijuar nga Bette Davis, por kritikuesit e modës në Los Angeles e kanë krahasuar me protagonisten Fiona nga filmi vizatimor Shrek.

Kritika kishte edhe modelja, Heidi Klum e cila kishte veshur një fustan ngjyrë vjollcë e cila është krahasuar me zanat e Hirushes, shkruan The Sun.

Ndërsa për fundin e fustanit ishte kritikuar edhe aktorja Reese Witherspoon, e cila sipas medieve britanike nuk e ka gjetur momentin e duhur për këtë veshje.

Mbrëmë është mbajtur edicioni i 88 i natës së ndarjes se çmimeve Oscar 2016, në sallën e “Dolby Theater” në Los Angeles./Insajderi

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark