21:22 - 24 Nëntor 2021

Ka filluar kryendeshja e sotme, ajo ndërmjet Manchester Cityt dhe PSG e vlefshme për xhiron e pestë në Ligën e Kampionëve.

Lionel Messi që në minutën e gjashtë të ndeshjes dhuroi ‘show’ duke i futur topin nër këmbë sulmuesit anglez – Raheem Sterling.

VIDEO:

Duke marrë parasysh emrat dhe dy ekipet, pritet një ndeshje e flaktë në “Etihad Stadium”.