×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  VIDEO/ Mihrija dhe Naimi rikrijojnë skenën virale kur Edi Rama i mbylli sytë Albin Kurtit

  Insajderi
  16 October 2022 - 21:16
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Mihrija Braha dhe Naim Abazi janë një nga çiftet më të dashura të skenës muzikore dhe ekranit shqiptar.

  Dyshja njihen për pozitivitetin dhe afrimitetin që i karakterizon në çdo paraqitje të tyre duke i bërë personazhe shumë të pëlqyera.

  Së fundmi çifti krijuan një situatë qesharake duke imituar momentin epik kur Edi Rama i mbylli sytë Albin Kurtit në Berlin, moment që u bë viral kudo.

  Teksa Mihrija po jepjte një prononcim për Mirage, Naimi i mbylli sytë nga prapa duke shkaktuar shumë të qeshura.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark