14:35 - 26 Shtator 2022

Një video e reperit Don Xhon dhe këngëtarës Era Istrefi kishte bër bujë në media.

Kudo në rrjet po qarkullonte një video ku dyshja shihen duke u përqafuar në mes të rrugës në Prishtinë.

Por, arsyeja tashmë është zbuluar.

E ato, lidhen me muzikën! Prive.al mëson se dy artistët e njohur i kanë bashkuar forcat në një duet.

Kjo këngë tashmë vetëm se është përfunduar me gjithë videoklip.

Burimet precizojnë se plani fillestar ka qenë që projekti të publikohet përgjatë verës, mirëpo është spotuar për në vjeshtë.