×
 • Showbiz
 • Show

  VIDEO virale, Jori ‘çmend’ rrjetin, i dalin pjesët intime

  Insajderi
  21 March 2023 - 18:25
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.

  Ajo u fut në shtëpinë e famshme të Shqipërisë bashkë me pesë konkurrentë të tjerë: Qetsorin, Fotininë, Antonetën, Elvis Pupën dhe Sabianin.

  Ndërsa kanë kaluar vetëm pak ditë nga qëndrimi brenda, ajo ka marrë vëmendje herë pas here me veprimet dhe bisedat që ka bërë me banorët.

  Naten e prime Jori si duket ka harruar se është live dhe per një moment i kan dal pjeset intime.

  Por ajo e ka kontrolluar shpejt situaten dhe eshte ulur duke u mbuluar.

  Jori ka cmendur fansat e saj me format e saj perfekte dhe me provokimey e saj sidomos ndaj Luizit, i cili duket sikur me veshtiresi po i reziston provokimeve.

  @luizkiarabbv #bigbrothervipalbania #luizejlli #meluizin #meluanineshqiperise🦁🦁🦁🦁 #viralvideo ♬ original sound – Luiz Kiara

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark