×
 • Sport
 • Sport

  VIDEO+FOTO | Benzema prezantohet te Al Ittihad, spektakolare pritja për “Topin e Artë”

  Insajderi
  08 June 2023 - 21:38

  Karim Benzema është duke u prezantuar te skuadra nga Arabia Saudite, Al-Ittihad.

  Një numër i madh tifozësh kanë mbushur shkallët e stadiumit ku luan ekipi arab dhe janë në pritje të prezantimit të ish-lojtarit të Real Madrid.

  Sulmuesi francez ka firmosur kontratë me ekipin arab deri në vitin 2026 dhe do të fitoj shuma të mëdha parash.

  Ashtu siç është raportuar, Benzema do të fitoj plotë 200 milionë euro në sezon./Lajmi.net/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark