15:37 - 22 Nëntor 2020

Për të gjithë tashmë është bërë e njohur në sajë të linjave trupore dhe fizikut të admirueshëm.

Fjala është për modelen Vildane Zeneli, e cila prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Bukuroshja, e cila numëron 663 mijë ndjekës në Instagram, publikon imazhe dhe video të ndryshme duke mos munguar as me poza ngacmuese.

Kësaj radhe, zeshkania ka publikuar një fotografi bardh e zi në bikini, teksa vjen në formë të mahnitshme.