×
Show

“Virusi Show” rikthehet në radio

Insajderi
11 February 2016 - 14:23

Ish-opinionisti i Big Brother, Basri Shala-i njohur si Virusi, është rikthyer me emisionin e tij “Virusi Show”. Por kësaj radhe ky emision do të  transmetohet në një tjetër format. Do të transmetohet në Radio Kosova. Shala ka deklaruar për Insajderin se sonte do të nis transmetimi i emisionit.“Virusi Show  është i konceptuar  si program zbavitës dhe i ndare ne disa rubrika. Ne te trajtohen tema nga me te ndryshmet”, ka deklaruar Shala.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark