×
 • Sport
 • Sport

  Vitin e kaluar bëri tatuazh autografin e Messit, sot e ka shok skuadre

  Insajderi
  08 June 2023 - 20:46

  Francisco Ranieri, futbollisti i Inter Miami, bëri tatuazh autografin që i kishte lënë Leo Messi në krah, pasi argjentinasi u stërvit në fushat e këij ekipi verën e kaluar, kur ishte i grumbulluar me Argjentinën.

  Dje Leo Messi u zyrtarizua si lojtari më i ri Inter Miami dhe Ranieri do të stërvitet me të çdo ditë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark