×
 • Lajme
 • Sport
 • Lajme

  Vokrri kthehet si fitimtar nesër nga Meksika

  Insajderi
  15 May 2016 - 21:25
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar se nesër më 16 maj kryetari Fadil Vokrri dhe Flamur Bunjaku anëtar i Komitetit Ekzekutiv, do kthehen në Kosovë.

  Ata ishin të pranishëm në kongresin e FIFA-s, ku Kosova u pranua të premten me të drejta të plota në këtë organizatë.

  Fadil Vokrri dhe Bunjaku nesër me fillim nga ora 13:00 do të mbajnë konferencë për media. /Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark