18:10 - 29 Mars 2022

Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri përqafuan lojtarët e Kosovës një nga një në tunelin para hyrjes në fushë.

Kosova dhe Zvicra ndeshen sonte në Cyrih në një takim vëllazëror siç po quhet nga të gjithë.

Me shumë prej futbollistëve kosovarë, Xhaka e Shaqiri kanë marrëdhënie shumë të mira.

VIDEO

Tags: ,