×
 • Sport
 • Sport

  “Xhamadani vija vija…”- Elektrizohet atmosfera para ndeshjes së Kombëtares

  Insajderi
  20 November 2023 - 20:04

  Kur na ndajnë edhe pak kohë nga fillimi i ndeshjes së kombëtares me Ishujt Faroe, në rrugët dhe lokalet e Tiranës atmosfera është elektrizuar.

  Tifozë të shumtë, të veshur kuq e zi janë mbledhur duke festuar kualifikimin e kombëtares shqiptare.

  Në videot e siguruara nga LSA shihen teksa ata këndojnë këngë patriotike.

  VIDEO

  Kujtojmë që Kombëtarja shqiptare e ka siguruar biletën për në EURO 2024, por sonte është paralajmëruar se do të jetë një feste e madhe, e cila pritet të zgjasë deri në orët e para të mëngjesit.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark