×
 • Showbiz
 • Euro 2024

  Xhuli e kallë atmosferën në Dormund, hip mbi veturë para tifozëve Kuq e Zi

  Insajderi
  15 June 2024 - 16:35
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Personazhi i famshëm “Xhuli” ka shkuar në Gjermani për ta shikuar nga afër ndeshjen e sontme mes Shqipërisë dhe Italisë.

  Në Dortmund para tifozëve Kuq e Zi, Xhuli ka vallëzuar e hipur mbi veturë dhe në dorë flamurin kombëtar.

  VIDEO

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark