23:33 - 01 Prill 2023

Pas përfundimit të Big Brother VIP Kosova, Juliana Nura dalëngadalë po i rikthehet përditshmërisë e saj.

Ajo me anë të disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram njoftoi ndjekësit e saj që është rikthyer në shtëpinë e saj në Londër dhe të gjitha angazhimeve të saj profesionale.

xhuli

Ish-banoren dukshëm e kishte marrë malli edhe për shtëpinë e saj në Londër madje ndau edhe një cep të bukur të asaj shtëpie.

Shihni më poshtë postimin e saj në Instagram.

Xhuli