×
 • Showbiz
 • Show

  Ylli bën deklaratën e papritur: Kam mundur të bëjë marrëveshje me Veronën për të hyrë single këtu

  Insajderi
  02 December 2023 - 23:27

  Ylli dhe Besi kanë biseduar për situatën me Santianën që u krijua mbrëmë në Prime.

  Ai bëri një deklaratë të fortë duke thënë se ka mundur që në Big Brother VIP Kosova 2 të hyjë single.

  “Kisha mujtë me bë marrëveshje me gruan time me hi edhe single këtu, por vet nuk kam dashur”, tha Buci.

  @insajderiofficial #kosova #bigbrothervipkosova #shqipe #albanians #fyp #viral #kosova #albania #santianamaloku #santianabigbrothervipkosova #edonajames #blerando #viral_video #blero ♬ original sound – GazetaInsajderi

  Tutje, Buci i ka treguar Besit se si u ndje kur Verona hyri për ta vizituar.

  Ai tha se “kur i tha Verona që të mos ta uli kokën se nuk ka arsye pse, ishte shumë e rëndë”.

  Ylli tregoi edhe historinë se si prindërit e saj nuk ishin pro lidhjes së tyre, dhe sfidat e tyre që i kanë kaluar së bashku.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark