×
Show

Ylli i “Rolling Stones” diagnostikohet me kancer

Insajderi
08 March 2016 - 17:03
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

Ish anëtari i grupit të rokut “The Rolling Stones”,Bill Wyman është diagnostikuar më sëmundjen e kancerit.

Sipas disa burimeve të The Sun, 79 vjeçari, kishte zbuluar se është në fazat fillestare të sëmundjes dhe iu  është nënshtruar disa trajnimeve.

Bill Wyman ishte themeluesi i grupit “The Rolling Stones”, i cili në vitin 1993 u largua nga ky grup. /Insajderi.com

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark