×
 • Showbiz
 • Show

  Ylli me paralajmërim për Santianën: Herën e dytë me ardhë Verona t’kap për flokëve

  Insajderi
  05 December 2023 - 20:21

  Banorët e Big Brother VIP Kosova Santiana dhe Ylli kanë biseduar me njëri-tjetrin.

  Santiana iu ka drejtuar Yllit duke i thënë se “ti nuk mundesh pa mua”.

  Kurse Ylli i ka thënë Santianës se “herën e dytë me ardhë Verona të kap nga flokët dhe pastaj letra ty nuk të vjen fare”.

  Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark