×
 • Showbiz
 • Show

  Zarfi i zi: BBVA përjashton Meritonin dhe Ilnisën

  Insajderi
  02 April 2024 - 23:24
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ditën e sotme një zarf i zi ka shkuar në ‘’BBVA’’, ku ishte i destinuar për Meritonin dhe Ilnisën.

  Vëllai i madh në këtë zarf të zi kishte vendosur ti s’kualifikonte nga gara për çmimin e madh.

  Kjo erdhi si pasojë e agravimit të situatës mes tyre dhe Eglës.

  Egla paraprakisht ishte dalë nga shtëpia e BBVA, por që kjo ishte një lojë e produksionit për një prill

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark