×
 • Showbiz
 • Show

  Zbulohet arsyeja përse Dafina u hatërua me Ya Ninën?

  Insajderi
  21 November 2023 - 17:01

  Disa javë më parë, u raportua se Dafina ka ftohur raportet me një tjetër kolege.

  Fjala është për artisten e re, Ya Nina, me të cilën ajo u shfaq shumë e afërt e përkrahëse në fillimet e karrierës e madje me të realizoi edhe projekte.

  Por, çka nuk u kuptua është më shumë mbi arsyet, të cilat ua sjell Prive.al.

  Lart e poshtë përflitet se arsyeja është Ledri Vula.

  Dafina ka pasur raport të tensionuar së fundmi me Ledrin, me të cilin ajo u përfshi në polemika publike.

  Të freskëta janë thumbat publik në distancë në mes të këngëtares, reperit dhe Sara Hoxhës ku mes tjerash Dafina pati deklaruar se është ndjerë e shfrytëzuar nga ta për vëmendje.

  Duket se hatërmbetja e fundit me Ledrin është aq e fortë sa ka ndikuar edhe në të treta raporte, si ai mes saj dhe Ya Ninës.Prive.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark