×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Zbulohet artistja shqiptare që do ngjitet në skenën e ‘Sunny Hill Festival’

  Insajderi
  12 June 2024 - 18:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Festivali i shumë pëlqyer dhe i shumë pritur, “Sunny Hill Festival” do të mbahet në Prishtinë nga data 25 korrik.

  “25 – 28 korrik i përket “Sunny Hill Festival” 2024.

  Dhe tashmë është zbuluar artistja e radhës për këtë vit.

  Dhurata Dora është konfirmuar si artistja shqiptare e cila pritet të elektrizojë skenën e ‘Sunny Hill’.

  Ajo është vetëm një nga artistët e shumtë që pritet këtë vit të perfomojnë në Prishtinë.

  Mezi po presim! 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark