×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Zbulohet banori i parë i “Big Brother VIP 3″

  Insajderi
  09 June 2023 - 21:50

  Devis Xherahu është personazhi i parë, i cili ka zbuluar se do të jetë pjesë e sezonit të tretë të “Big Brother VIP”, në Top Channel.

  Këngëtari e ka zbuluar këtë teksa ishte i ftuar në emisionin “Më Lër të Flas”, ku i pyetur nga vëllezërit Veshaj nëse do të merrte pjesë, ai tha se do të jetë banor i shtëpisë më të famshmë në Shqipëri, sezonin e ardhshëm.

  Ai sfidoi Romeon duke i thënë se nëse do futeshin të dy atëherë Devisi do e fitonte.

  “Isha para një muaji, këndova atje, përjetova emocione të 2006-ës, kam qenë në një emision të tillë në Greqi në 2006-ën, dhe doja ti ripërjetoja ato emocione sërish. Por kur më thanë që do jetë edhe Romeo, thashë atëherë e fitoj Big Bortherin”, tha Devisi.

  Romeo: E fiton Big Brother?

  Devisi: Po me bast…

  Romeo: Kemi disa sardele që i hajmë me gjithë hala, unë ty të ha me gjithë hala.

  Devisi: Unë do fitoj gjithsesi nëse jemi të dy.

  Romeo: Nëse hy ti nuk futem.

  Devisi: Atëherë largohu.

  Donald: I ka kapur “pandemia e bigut” edhe pasi ka mbaruar bigu.

  Romeo: Devisin e keni tek BBV treshi.

  Donald: Do futesh e ke ndarë?

  Romeo: E ka me qejf pse mos futet.

  Devisi: Doni që të futem unë?

  Romeo: Po patjetër, unë do jem “Team Devisi”.

  Donald: Devisi do marrë pjesë në Big Brother Vip 3.

  Devisi: Shaka bën ky.

  Don: Po shaka, shaka…

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark