18:26 - 23 Janar 2020

Amir Rrahmani ka bërë hap të madh në karrierë. Ai është transferuar në Napoli nga skuadra e Hellas Veronës dhe do nis aventurën si “napolitan” gjatë verës.

Por gjërat nuk kishin qenë gjithmonë mirë për kapitenin e Kosovës. Gjatë kohës sa ai luante me KF Drenicen ai paguhej vetëm /Insporti.com./