×
 • Sport
 • Botërori 2022

  ZBULOHET VIDEO: “Është finalja e Kupës së Botës, o njerëz…”,- u thotë Mbappe shokëve të skuadrës në pushimin mes pjesëve!

  Insajderi
  21 December 2022 - 15:02

  Pak ditë nga humbja finales së madhe dhe nga çudia që shfaqi kushdo për atë pjesë të parë të Francës përballë ARgjentinë, janë shfaqur edhe videot e xhiruara për atë që ndodhi në pushimin mes pjesëve.

  “Nuk mund të bëjmë më keq!  Është finalja e Kupës, njerëz. Është loja e jetës sonë. Kjo është vetëm çdo 4 vjet. Ose i lëmë të na mashtrojnë, ose vendosim intensitet. Po humbasim me 2 gola. Mund të kthehemi!”, – i thotë Kylian Mbappe shokëve të skuadrës në pushimin e pjesës së parë të finales kur po mundeshin 2-0.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Insporti
  25 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark