×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po planifikon ish-banori i BBV Albania?

  Insajderi
  22 June 2024 - 12:25
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Meriton Mjekiqi, ka qenë një prej personazheve më të komentuar të “BBV3” dhe po ashtu një prej finalistëve të këtij edicioni.

  Pas daljes nga shtëpia, Meritoni nuk është parë të jetë tepër aktiv nëpër rrjete sociale, mirëpo kur poston e bën rrjetin ‘lëmsh’.????

  Sakaq, mbrëmjen e sotme, ai ka ndarë me ndjekësit e tij një fotografi teksa përbri saj njofton se së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

  Deri atëherë mbetet veç të presim…

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark