×
 • Sport
 • Sport

  Zidane e afron Eden Hazard te Real Madridi

  Insajderi
  08 February 2016 - 16:16

  Mesfushorit të Chelseat Eden Hazard, do t’i pëlqente të stërvitej nga Zinedin Zidane. Gjatë një interviste për ‘Goal.com’, mesfushori i Chelsea ka pranuar se i pëlqen të jetë nën urdhrat e Francezit, raporton Insajderi.

  “Më pëlqen të stërvitem nga Zidane. Kur isha i vogël kaloja orë të tëra përpara internetit duke parë videot dhe ndeshjet e tij. Për momentin, jam mirë te Chelsea, kështu që nuk është lajm”, ka thënë belgu Hazard.

  Hazard është kritikuar për paraqitjet e tij jo të mira këtë edicion tek ‘blutë’ e Londrës, ndërsa është përfolur gjatë për një kalim të tij në Madrid tek Reali, si zëvendësim i Cristiano Ronaldos që pritet të largohet gjatë verës.

   

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika
  Sport
  26 February 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark