14:08 - 05 Janar 2021

hkon në 3 numri i shqiptarëve te Istanbulspor. Klubi nga Stambolli është fiksuar me lojtarët e Kukësit dhe pas Eduart Rrocës dhe Kristal Abazajt ka firmosur edhe me Valon E’themin. Lexo më shumë