“Dora ju thaftë ati që shkrepi plumb mbi ty”, fjalë prekëse të mikut për vrasjen e 30 vjeçarit

30-vjeçari Gazmend Hyseni i njohur me nofkën “Strella” mbeti i vrarë në mesnatën e së shtunës në Ferizaj. Gazeta Insajderi ka mësuar se dorasi që vrau Strellën është vëllai i reperit Buta, Qëndrim Januzi i njohur me nofkën ‘RIFA’. Pas vdekjes së 30-vjeçarit të shumta kanë qenë reagimet nga shokët dhe familjarët e të ndjerit. … Continue reading “Dora ju thaftë ati që shkrepi plumb mbi ty”, fjalë prekëse të mikut për vrasjen e 30 vjeçarit