Ekskluzive: Këta janë dy bodigardët që dyshohet se e rrahen ushtarin e FSK-së

Gazeta Insajderi raportoi për një përleshje që ka ndodhur të shtunën pas mesnate në klubin e natës ‘Stop’ në Gjilan, në mes disa personave të sigurimit dhe një pjesëtari të Forcës së Sigurisë së Kosovës, shkruan Gazeta Insajderi. Burimet e Insajderit bëjnë të ditur se personat e sigurimit të cilët dyshohet se sulmuan pjesëtarin e … Continue reading Ekskluzive: Këta janë dy bodigardët që dyshohet se e rrahen ushtarin e FSK-së