Mbështeti Albin Kurtin, linçoi drejtues mediash – i shpërblehet mundi Besnik Berishës që mori votat për bord të KPM-së

Besnik Berisha është zgjedhur anëtar i bordit të Komisionit të Pavarur për Media me mandat katër vjeçar. Ai mori 70 vota nga deputetët e Kuvendit të Kosovës, duke dalë më i votuari, shkruan Gazeta Insajderi. Berisha në postimet e tij publike në Facebook, e ka mbështetur hapur Albin Kurtin dhe Lëvizjen Vetëvendosje, deputetët e së … Continue reading Mbështeti Albin Kurtin, linçoi drejtues mediash – i shpërblehet mundi Besnik Berishës që mori votat për bord të KPM-së