Qëndrim Januzi kishte shtënë me gjashtë plumba mbi trupin e Gazmend Hysenin

Një vrasje e rëndë ka ndodhur mesnatën e 28 maji në Ferizaj. Nga të shtënat i vdekur ka mbetur një person, si dhe një tjetër është plagosur nga policia. Gazeta Insajderi mëson se person qe mbeti i vrarë nga të shtënat me armë është Gazmend Hyseni i njohur me nofkën Strella. Ndërsa dorasi që vrau … Continue reading Qëndrim Januzi kishte shtënë me gjashtë plumba mbi trupin e Gazmend Hysenin