09:21 - 12 Janar 2022

Dashi
Jeta ne çift do jete përgjithësisht e qëndrueshme sot. Asnjë planet nuk do ndikoje negativisht dhe çdo gjë do jete ne dorën tuaj. Beqaret pas kaq kohesh ×irtimesh dhe joshjeje, do arrijnë ta bëjnë për vete personin qe pëlqejnë dhe do ndihen te plotësuar. Me financat duhet te merreni pak me tepër. Po bëtë çmenduri keni për t’u përballur shpejt me vështirësi akoma me te mëdha.

Demi
Kushtet do jene te favorshme sot për jetën tuaj ne çift dhe pranë partnerit keni për te kaluar momente te jashtëzakonshme. Mbrëmja do jete edhe me flakëruese.
Beqaret duhet te përfitojnë nga liria qe kane dhe te joshin cilindo qe do ju pëlqejë. Ne planin financiar do keni reflekset e duhura dhe do arrini ta mbani situatën gjithë kohës te qëndrueshme.

Binjaket
Do jeni shume tolerante sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do ketë vetëm permiresine. Ne çdo moment keni për t’u ndier mire. Beqaret me mire te mos nxitohen dhe te fillojnë lidhje pasi jo çdo gjë mund te ece siç duket ne Fillim. Ne planin financiar nuk do kaloni një periudhe te favorshme. Disa madje mund te gjenden edhe ne vështirësi goxha te mëdha.

Gaforrja
Dite shume e vështirë do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera do ecin ndryshe nga sa e kishit menduar. Po vazhduat te thoni me kokëfortësi se keni
gjithmonë ju te drejte, shume shpejt do vije fundi i lidhjes. Beqaret do kenë mundësi te fillojnë një lidhje pasionante. Ne planin financiar ka rrezik te keni disa luhatje te vogla.

Luani
Do jeni mjaft sensuale sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do i përgatisni ne çdo moment surpriza partnerit tuaj. As vete nuk e kishit menduar ndonjëherë se jeta do ju shkonte kaq mire. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Buxheti duhet pasur me ne vëmendje sidomos nëse se fundmi keni pasur vështirësi e probleme. Mos lejoni qe gjendja te përkeqësohet.

Virgjeresha
Bashkëpunimi dhe dialogu do mbizotëroje gjate gjithë kohës sot dhe marrëdhënia me partnerin ka për te qene e jashtëzakonshme. Beqaret do realizojnë plot takime dhe pas një personi do dashurohen koke e këmbë. Shume shpejt ka për te ardhur edhe fejesa. Ne planin financiar do përballeni me vështirësi goxha te mëdha. Kërkoni ndihme nga familjaret sepse vete nuk do ja dilni dot.

Peshorja
Edhe pse do i jepni prioritet jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite, serish marrëdhënia me partnerin nuk do jete ashtu si duhet. Ne disa momente do vuani dhe do ndiheni si te braktisur nga yjet. Beqaret do jene me shume fat ne dashuri dhe do kalojnë momente fantastike me partnerin. Buxheti do jete goxha i mire, por po nuk i menaxhuat si duhet te ardhurat do keni probleme.

Akrepi
Edhe pse do keni mosmarrëveshje te vogla me partnerin tuaj, nuk duhet ne asnjë mënyrë te dekurajoheni sot. Te gjithë kalojnë momente delikate, por lum ata qe dini t’i përballojnë me qetësi. Beqaret do dashurohen marrëzisht pas një personi. Ne planin financiar mos kërkoni te pasuroheni me lotari, por shfrytëzojeni situatën ne te cilën ndodheni sepse nuk do jete e keqe.

Shigjetari
Mos e gënjeni për asgjë partnerin tuaj sot sepse situata ne një moment do ju dale jashtë kontrollit dhe nuk do ktheheni dot me mbrapa. Beqaret do kenë një dite te jashtëzakonshme sot pasi do gjejnë princin e kaltër me te cilin do kalojnë jetën. Ne planin financiar mos ndërmerrni shume rreziqe pasi situata mund t’iu përkeqësohet me tepër nga sa mendoni.

Bricjapi
Nuk do i kushtoni shume vëmendje jetës tuaj ne çift gjate kësaj dite pasi te tjera gjera janë me te rëndësishme për ju. Sido qe te jete duhet te flisni me partnerin dhe te sqaroheni. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe nuk do arrijnë ta ndryshojnë statusin. Ne planin financiar fati do jete ne anëntuaj dhe do arrini jo vetëm t’i shlyeni borxhet, por do mund te kryeni edhe disa investime.

Ujori
Jeta juaj ne çift do jete e kënaqshme gjate gjithë kësaj dite. Partneri do ju mbaje ne pëllëmbe te dorës dhe do kaloni çaste fantastike pranë tij. Beqaret do takojnë shpirtin binjak. Shume gjera do ndryshojnë njëherë e mire për ta. Ne planin Financiar do keni se tepërmi besim tek vetja juaj dhe do arrini ta stabilizoni situatën. Ja qe kur e doni vërtet diçka ja dilni mbanë.

Peshqit
Jeta juaj ne çift nuk do jete tërësisht e qete gjate kësaj dite. Do ketë si debate dhe mosmarrëveshje ashtu edhe momente te qete dhe interesante. Beqaret do jene impulsive dhe ka rrezik te bëjnë disa gabime qe mund t’iu kushtojnë goxha. Ne planin Financiar situata do vazhdoje te mbetet e paqëndrueshme. Mundohuni te mos bëni gjera te gabuara.