×
Showbiz
Ditën e sotme Ilnisa është zgjuar mjaft e mërzitur dhe ka vendosur të qëndrojë vetëm në oborr. Në një moment ajo ka shpërthyer në lot nga malli për vajzën. Egla dhe Romeo i kanë shkuar pranë për ta ngushëlluara. Egla: Mos e mërzit gocën.Në momentin kur Ilnisa sheh Romeon, duke...
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark