×
Lajme
Motoja "Ndrysho për Kosovën" bëri bashkë studentët e nivelit Master të departamentit të Gazetarisë në Universitetin e Prishtinës për të zhvilluar fushatën e tyre si thirrje për ruajtjen e mjedisit. Kjo fushatë është duke u zhvilluar në kuadër të studimeve master në kursin “Teori dhe Praktikë e Marrëdhënieve me Publikun”....
Më shumë

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark