×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Për Festën e Kurban Bajramit, zbritje deri n’kupë t’qiellit!

  Insajderi
  12 June 2024 - 12:32
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Po, po, vetëm nga gjiganti i marketeve Viva Fresh Store, gjatë këtyre ditëve e deri për Bajram, i gjeni ZBRITJET deri n’kupë t’qiellit! 

  Tashmë i keni përpara ofertat dhe zbritjet më të LIRA në VEND, duke përfshirë një gamë të gjerë të produkteve të nevojshme për çdo familje, për çdo SHTËPI!

  Këto oferta përfshijnë produkte ushqimore, veshmbathje, artikuj higjienikë dhe shtëpiak, enë gatimi dhe shërbimi, mjete të pastrimit dhe kopshtit, dhe shumë e shumë artikuj të tjerë.

  E çka është më e mira, të gjitha këto produkte mund t’i porositni edhe në VIVA FRESH ONLINE!

  Urime Festa e Kurban Bajramit!

  Viva Fresh Store

  …e Familjes!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark