×
 • Lajme
 • Lajme

  Fjalimet e tre liderëve opozitarë (Video)

  Insajderi
  17 February 2016 - 16:25

  Tre liderët e opozitës, Visar Ymeri-VV, Ramush Haradinaj- Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Fatmir Limaj nga Nisma për Kosovën, i janë drejtuar sot protestuesve të mbledhur në sheshin e kryeqytetit.

  Më poshtë gjeni fjalimet e tyre:

  Visar Ymeri:

   

  Ramush Haradinaj:

   

  Fatmir Limaj:

   

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark